Rezultate admitere clasa a V-a

Rezultate admitere clasa a V-a

admission

Felicităm elevii care au fost admişi în clasa a V-a la Colegiul „Richard Wurmbrand” în urma examenelor la limba română și matematică.

Mulțumim părinților și doamnelor învățătoare Simona Păvălucă și Elena Ilie pentru susținere și încurajare!

Și în anul școlar 2016-2017, în cadrul Colegiul „Richard Wurmbrand” vor exista două clase a V-a.

 

Nr. Crt. Nume Prenume ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ LRO MAT Media
1 PÎRVU ANA – MARIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 96,00 100,00 98,00 ADMIS
2 PETRARIU ILINCA – MARIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 100,00 94,00 97,00 ADMIS
3 URSACHE DAVID COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 97,00 94,00 95,50 ADMIS
4 NEDELCU REBECA – MĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE CONTA 100,00 90,00 95,00 ADMIS
5 HAMAN THEODORA – ANNELISE COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 98,00 89,00 93,50 ADMIS
6 ONOFREI SERGIU – ANDREI COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 94,00 91,00 92,50 ADMIS
7 URSU MATEI – CODRIN COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 91,00 93,00 92,00 ADMIS
8 BREBU TEODOR LICEUL TEORETIC WALDORF 86,00 96,00 91,00 ADMIS
9 CHELARIU IRINA – MARIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 91,00 89,00 90,00 ADMIS
10 GĂINĂ ANDRA – ELENA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 87,00 92,00 89,50 ADMIS
11 VÎRNĂ TEONA – ELENA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 83,00 94,00 88,50 ADMIS
12 COZMA ILINCA – MARIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 88,00 88,00 88,00 ADMIS
13 ISPAS CATINCA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 95,00 80,00 87,50 ADMIS
14 BOTEZATU DIANA – ANDREEA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 93,00 81,00 87,00 ADMIS
15 PERJU RAREŞ-ADRIAN COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 91,00 83,00 87,00 ADMIS
16 CORCIOVĂ MARIA – GABRIELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARMEN SYLVA 79,00 94,00 86,50 ADMIS
17 ZAPODEANU IOAN-DAVID COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 84,00 89,00 86,50 ADMIS
18 SEVERIN TUDOR – MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 84,00 88,00 86,00 ADMIS
19 NEGREI IONUȚ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARMEN SYLVA 87,00 84,00 85,50 ADMIS
20 STEREA RAREŞ – ŞTEFAN COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 90,00 81,00 85,50 ADMIS
21 PETCU VLAD – ANDREI COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 91,00 78,00 84,50 ADMIS
22 OBREJA MARIA-MAISSA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 89,00 78,00 83,50 ADMIS
23 NOVENSCHI ȘERBAN – ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 88,00 78,00 83,00 ADMIS
24 NIȚĂ ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALECU RUSSO 87,00 78,00 82,50 ADMIS
25 DOBOȘ SARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN BÂRSĂNESCU 94,00 71,00 82,50 ADMIS
26 MIRONEANU – HÂRA ALEXIA ȘCOALA PRIMARĂ EUROED 93,00 71,50 82,25 ADMIS
27 HOESCU RADU – ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU CEL BUN 86,00 77,00 81,50 ADMIS
28 BLĂJUŢI FEDERICA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 87,00 76,00 81,50 ADMIS
29 AULINO ŞTEFANIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 89,00 72,00 80,50 ADMIS
30 HULUBA MARC COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 87,00 73,00 80,00 ADMIS
31 BOICU MATILDA – SOFIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 93,00 67,00 80,00 ADMIS
32 CRAINICU ADRIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 84,00 75,00 79,50 ADMIS
33 BASARAB ROXANA – IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GH. I. BRĂTIANU 82,00 75,00 78,50 ADMIS
34 ȘERBAN RADU EUROED 74,00 78,00 76,00 ADMIS
35 BRÎNZĂ CARINA – DENISA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTILIA CAZIMIR 94,00 58,00 76,00 ADMIS
36 APOSTU ALBERT – DANIEL COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 86,00 64,00 75,00 ADMIS
37 BĂDĂLUȚĂ ANDREI – EMILIAN COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 91,00 58,00 74,50 ADMIS
38 CHEPTINE CODRIN COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 85,00 60,00 72,50 ADMIS
39 ANGHEL CĂLIN – IONUȚ COLEGIUL NAȚIONAL OCTAV BĂNCILĂ 75,00 70,00 72,50 ADMIS
40 COTICĂ ANDREEA LICEUL TEORETIC WALDORF 86,00 58,00 72,00 ADMIS
41 PATRAŞCU ELENA – ANTONIA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 89,00 54,00 71,50 ADMIS
42 CAZACU REBECA COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 89,00 53,00 71,00 ADMIS
43 PUȘCAȘU – ARHIP TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 89,00 53,00 71,00 ADMIS
44 GAFENCU ROBERT ȘCOALA GIMNAZIALĂ VERONICA MICLE 89,00 52,00 70,50 ADMIS
45 OLARU BIANCA – MARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 80,00 60,00 70,00 ADMIS
46 MITITELU DRAGOŞ – MIHAI COLEGIUL RICHARD WURMBRAND 59,00 81,00 70,00 ADMIS
46 GROSU MIRCEA – ADRIEAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE COȘBUC 80,20 55,50 67,85
47 BALABAN MARIA – BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTILIA CAZIMIR 83,80 51,00 67,40
48 BOTEZATU DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTILIA CAZIMIR 80,50 53,00 66,75
49 CORUGĂ – BUTUCĂ ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARMEN SYLVA 82,35 51,00 66,68
50 GAVRIL ȘTEFANA – ANTONIA LICEUL TEORETIC WALDORF 76,00 55,00 65,50
52 ASAVEI IUSTINA – BIANCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE IORGA 83,50 46,00 64,75
53 OSIPOV IULIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ ION CREANGĂ 75,25 54,00 64,63
54 HOBJILĂ ȘERBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 78,75 50,00 64,38
55 LINCĂ ALEXANDRA – CRISTINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 78,75 50,00 64,38
56 COBILIȚĂ RAREȘ – GEORGE ȘCOALA GIMNAZIALĂ DD PĂTRȘCANU TOMEȘTI 77,00 46,00 61,50
57 FAUR MIRUNA – THEODORA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARMEN SYLVA 78,75 44,00 61,38
58 BURCĂ ALEX – MIHĂIȚĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARMEN SYLVA 69,70 44,00 56,85
59 AJITĂRIȚI GABRIEL – VALENTIN ȘCOALA GIMNAZIALA TITU MAIORESCU 75,85 35,00 55,43
60 AMARANDEI RAREȘ – MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALEXANDRU VLAHUȚĂ 78,35 28,00 53,18
61 ICHIM MATEO ȘCOALA GIMNAZIALĂ I. C. BRĂTIANU 72,95 32,00 52,48
62 CREȚU ANDRESS – CONSTANTIN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 83,00 20,00 51,50
63 DOBOȘ ERIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN BÂRSĂNESCU 60,80 41,00 50,90
64 BĂRCEANU RUXANDRA – ELENA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VASILE CONTA 0,00 0,00 0,00
65 BRĂNESCU DARIUS ȘCOALA GIMNAZIALĂ VADU 0,00 0,00 0,00
66 DASCALACHE TUDOR – ȘTEFAN ȘCOALA GIMNAZIALA OTILIA CAZIMIR 0,00 0,00 0,00
67 DRISCU SILVIA – DIANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 0,00 0,00 0,00
68 FLOROIU ILINCA ȘCOALA JUNIOR 0,00 0,00 0,00
69 NISTOR MARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOGDAN PETRICEICU HASDEU 0,00 0,00 0,00
70 PÂNZARIU ALEXANDRU – GABRIEL FEG 0,00 0,00 0,00
71 SECARĂ IOANA – MARIA ȘCOALA JUNIOR 0,00 0,00 0,00